Новини / 29.12.2010г. Вила изпрати 2010г. със загуба

29.12.2010г. Вила изпрати 2010г. със загуба
1874.00 pounds
ВИДЕО от Ман Сити - Астън Вила 4:0

Криза. Това е единствената дума, която може да опише състоянието, в което се намира любимият ни отбор. Астън Вила завърши календарната година със загуба. Богаташите от Манчестър Сити, в чиито редици фигурират две от бивши звезди на "виланите" (Бари и Милнър), размазаха бирмингамци с 4:0.

Ето и избранниците на Улие:

Фридъл,

Уорнък, Колинс, Куеяр, Лихай

Даунинг, Петров, Банън (56' Делф), Рио-Кокър (81' Пирес), Олбрайтън (56' Делфонсо)

Агбонлахор

Първите 8 минути на Лихай бяха потресаващо слаби, като именно той събори Балотели в наказателното поле. Последвалата дузпа бе реализирана от италианския нападател. 1:0.

В 13-та минута Лескът засече с глава центриране от корнер и въпреки, че Банън изчисти от гол-линията, съдията отсъди гол. 2:0.

Отново грешка на Лихай коства третото попадение. Балотели вкара за втори път в 27-та минута. 3:0.

Началото на второто полувреме повтори това от първата част - Джонсън бе спънат в наказателното ни поле (този път от Банън) и Балотели оформи хет-трика си от последвалата дузпа. 4:0.

ВИДЕО от срещата с Ман Сити:

Така последната победа на Астън Вила на "Ийстландс" остана тази от април 2007г.

Ето и обяснението на Улие за липсата на Джон Карю:

"Карю трябваше да е в състава за срещата, но той дойде при мен и ми каза, че не се чувства във форма."

Следващият ни мач е на 2-ри януари 2011г. - надявам се, че гостуването на Челси няма да завърши със същия резултат от миналата година... Една от най-ужасяващите загуби на Вила в последните години... 27.03.2010г... 7:1...

Сега преди Лърнър има два пътя:
- да предостави средства на Улие, които да извърши първите си покупки за Вила, като вероятността сезона да завърши зле изглежда по-малко, отколкото при втория вариант:

- да се назначи нов мениджър (четвърти поред в рамките на няколко месеца), като според мен това почти сигурно ни обрича на ... евтини билети за новия сезон!

Въпреки минорните настроения, пожелавам на всички фенове на Вила весело посрещане на новата година и дано 2011г. ни донесе повече футболни радости!