Новини / 27.12.2010г. Астън Вила - Тотнъм 1:2

27.12.2010г. Астън Вила - Тотнъм 1:2
1874.00 pounds
ВИДЕО от срещата

Играчите на Астън Вила отново разочароваха с представянето си. Вчера те загубиха от Тотнъм с 1:2, въпреки че повече от час играха с човек повече.

Мениджърът Улие направи експеримент с титулярния състав, като включи възстановения след 8-месечна контузия Фабиан Делф на мястото на добре представящия се до момента Банън:

Ето и пълния списък на единадесетте, започнали срещата:

Фридъл

Уорнък, Колинс, Куеяр, Лихай

Даунинг, Делф (74' Пирес), Хог (46' Петров), Олбрайтън

Агбонлахор, Хески (39' Делфонсо)

Ашли Йънг не взе участие в срещата поради контузия. За съжаление същото сполетя и Емил Хески, който преди да бъде заменен принудително се представяше доста добре на терена.

Все пак положителното в двубоя бе, че Стенли се появи като резерва на полувремето. Рио-Кокър също попадна сред резервите и има голяма вероятност двамата да започнат гостуването на Ман Сити във вторник.

Няма да говоря за развоя на срещата. По-долу може да изгледате пространно видео, което включва най-интересните моменти.

Според мен това не бе най-лошия ни мач от началото на сезона, но определено това е срещата, която ме кара да се осъзная колко тежко е положението, в което Вила се намира... Преди и след срещата Астън Вила има четвъртата най-слаба защита досега през сезона. Ето защо и класирането не е изненадващо.

Дано мосю Улие и играчите си вземат поуките, тъй като едва ли безрезервната подкрепа от страна на феновете ще продължи дълго. Особено при такива резултати и още по-лошото - особено при такава игра...